ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:33 02.02


Полтавській дитячій лікарні передали 40 тисяч медичних масок

Волонтери передали дитячій лікарні на Леваді 40 тисяч медичних масок, іграшки, пінцети, ножиці, медичне приладдя й меблі - гуманітарну допомогу з країн Європи.

Гуманітарну допомогу везли з Європи/Олег ЖУРАВЛЬОВ Гуманітарну допомогу везли з Європи/Олег ЖУРАВЛЬОВ Гуманітарну допомогу везли з Європи/Олег ЖУРАВЛЬОВ Гуманітарну допомогу везли з Європи/Олег ЖУРАВЛЬОВ Гуманітарну допомогу везли з Європи/Олег ЖУРАВЛЬОВ Гуманітарну допомогу везли з Європи/Олег ЖУРАВЛЬОВ Гуманітарну допомогу везли з Європи/Олег ЖУРАВЛЬОВ Гуманітарну допомогу везли з Європи/Олег ЖУРАВЛЬОВ

Сьогодні волонтери передали Полтавській міській клінічній лікарні гуманітарну допомогу – 40 тисяч одноразових медичних масок. Нагадаємо, в Полтаві перевищено епідеміологічний поріг, а в області вже 15 людей померли від пневмонії. Також лікарні презентували іграшки, пінцети, ножиці, меблі й інше медичне приладдя.

Вадим Ямщиков, депутат міськради від ВО "Свобода" й один з організаторів акції, розповів:

Це не перша акція допомоги. Разом із благодійним фондом "Нова країна" ми вже передали медичне обладнання – ліжка, візки, тумбочки - трьом іншим полтавським лікарням – обласній лікарні імені Скліфосовського, центральній районній лікарні та обласному онкологічному диспансеру. Передане обладнання, окрім масок, було у використанні в країнах Європи. Загальна вартість допомоги – понад 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, що раніше волонтери привезли вагон гуманітарної допомоги до Полтави.

Сергій ЗИМА, фото Олега ЖУРАВЛЬОВА

гуманітарна допомога, гуманітарка, медицина, лікарня, маски, Ямщиков, волонтери, Свобода

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.