ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:16 24.03


Тетяна Жабо звернулася до Європейського суду з заявою про порушення своїх прав

Колишній головний лікар Полтавського обласного Центру медико-соціальної експертизи Тетяна Жабо звернулася до Європейського суду з прав людини із заявою, що її нібито несправедливо звільнила обласна рада.

Сьогодні, 24 березня в Апеляційному суді Полтавщини колишній головний лікар обласного Центру МСЕ Тетяна Жабо повідомила, що звернулася до Європейського суду. Її адвокат Валерій Курило додав, що Тетяна Жабо заявила щодо порушення її прав Полтавською обласною радою та Департаментом охорони здоров'я ОДА. Звернення Тетяни Жабо вже зареєстроване.

А то так… рішення суду в нас обласна рада відміняє,

- прокоментувала Тетяна Жабо.

Відзначимо, що за рішенням Полтавського районного суду колишнього головного лікаря обласного Центру МСЕ Тетяну Жабо мали поновити на посаді. На сесії Полтавської обласної ради депутати одним рішенням поновили Тетяну Жабо та одразу ж звільнили.

Після цього вона вдруге звернулася до Полтавського районного суду, аби скасувати наказ про своє звільнення. Однак суд не ознайомився з позовом Тетяни Жабо – Полтавська облрада та Департамент охорони здоров'я ОДА подали апеляційну скаргу на ухвалу суду про призначення розгляду її заяви. 24 березня Апеляційний суд Полтавщини відхилив їхню скаргу та залишив ухвалу Полтавського районного суду про призначення розгляду позовної заяви Тетяни Жабо без змін. Оскарженню рішення колегії суддів Апеляційного суду не підлягає.

Жабо, суд, Європейський суд, апеляція, МСЕ

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.