ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 18.02


У Кременчуці вшанували пам’ять Героя Небесної сотні. ВІДЕО

18 лютого кременчужани згадали загиблого Героя Небесної сотні Ігоря Сердюка. Вшанували його пам’ять, зокрема, під час проведення урочистих заходів на площі Перемоги.

Сердюк Ігор Миколайович (3 листопада 1969 - 18 лютого 2014). Загинув під час протистояння на Євромайдані. Член ВО "Свобода". Герой України.

Ігор був підприємцем, займався організацією ремонтно-монтажних робіт. Із початку 1990-х брав участь у національному русі у Кременчуці. Захоплювався дайвінгом. Був одружений, виховував доньку Олександру.

Ігор почав їздити до Києва з перших днів Євромайдану, інколи приїздив додому, щоб навідати дружину Ірину та доньку. На Майдані був прапороносцем 9-ї сотні самооборони. 18 лютого 2014 року, під час побудови барикад неподалік Маріїнського парку, невстановлені особи спочатку влаштували сутичку з активістами, після чого вистрілили Ігорю в обличчя на перехресті вулиці Інститутської та Кріпосного провулку. Куля ввійшла рівно між очей. На похорон, який відбувся 21 лютого у Кременчуці, прийшло близько двох тисяч людей...

пам'ять, Ігор Сердюк, вшанування, Небесна сотня

За темою:

  • Хіт полтавки дав назву новій книзі про жінок-військових
  • У Кременчуці невідомі смажили непотріб на "Вічному вогні"
  • Полтавців запрошують на презентацію книги Людмили Старицької-Черняхівської
  • Топ-5 за тиждень :