ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:16 03.02


У Полтаві - конфлікти через програму пільгового перевезення для бійців АТО

Деякі учасники АТО стверджують, що з 1 лютого не можуть придбати квитки із даними їхніх посвідчень, а тому не зможуть отримати компенсацію вартості проїзду. Керівник автовокзалу говорить, що це не вина перевізників.

Головний спеціаліст сектору Державної служби у справах ветеранів і учасників АТО в Полтавській області Олександр Алієв, екс-боєць батальйону "Айдар", доброволець, який пережив полон і поранення, написав сьогодні на своїй сторінці у мережі "Фейсбук":

 

О программе льготного проезда.В льготном проезде на Миргород отказали! Внести данные удостоверения в билет отказались...

Опубліковано Олександром Алієвим 2 лютого 2016 р.

Аналогічні скарги ми чули і від кількох інших бійців, які не змогли скористатися програмою, яку пообіцяв втілити голова ОДА і під яку депутати обласної ради 29 січня виділили півтора мільйони гривень із резервного фонду обласного бюджету. Вони нібито отримуватимуть компенсацію за поїздки, більші за 50 км, сплативши повну вартість квитка і потім віднісши його до управлінь соцзахисту.  Цьому рішенню передувала акція громадської непокори, коли АТОшники перекривали в’їзди до автовокзалу в Полтаві, а також трасу Київ – Харків.

Голова правління ВАТ "Полтаваавтотранс" Сергій Бутко, з автовокзалу якого Олександр Алієв виїхав сьогодні вранці зі скандалом, прокоментував ситуацію виданню Poltava365.com. На його думку, сталося непорозуміння:

Сьогодні вранці на Миргород у нас їхало два пільговики, це було приблизно о сьомій ранку. В автобусі було одне пільгове місце. Другий молодий чоловік почав сперечатися і вимагати, аби дані його посвідчення касирка внесла у квиток. Але хочу зазначити: хоча рішення про компенсування часткової вартості проїзду з обласного бюджету ветеранам АТО було прийняте на сесії облради на минулому тижні, воно ще не підкріплене відповідними документами. Зрозумійте і мене: має бути документ, з яким я ознайомлю усіх касирів, які будуть відповідати за те, аби пільговики користалися своїми правами! Сьогодні ж того молодого чоловіка попросили дочекатися мене, аби я зміг на його квитку поставити печатку. Він відмовився, тому що поспішав і поїхав у своїх справах до Миргорода. Але ж ми не відмовляємося від участі в обласній програмі! Нехай він або будь-який інший ветеран АТО, хто користується нашими перевезеннями, підходить до мене, на їхніх квитках поставимо печатки, а потім ці документи вони понесуть в управління соцзахисту. І немає ніякого конфлікту!

Зв'язатися з керівником управління інфраструктури ОДА Олександром Бєліковим нам не вдалося.

Анна СОЛТОВСЬКА

АТО, проїзд, пільги, Алієв, скандал, автовокзал, Бутко

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.