ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:28 27.09


У Полтаві звітували про розвиток туризму

27 вересня в Полтавському обласному театрі ляльок пройшли урочистості до Всесвітнього дня туризму. Під час заходу відзначалося, як Полтавщина розвивається у сфері туризму.

Зокрема в регіоні збільшується кількість готелів, садиб сільського зеленого туризму та центрів активного відпочинку.

З метою популяризації та розвитку обласного туристичного потенціалу пройшла конференція, присвячена композитору М.В. Лисенко.

Також презентували новий екскурсійний маршрут "Симон Петлюра та Патріарх Мстислав – видатні полтавці".

Загалом, туристичний потенціал Полтавщини презентували на шести заходах всеукраїнського рівня, і в області розвивається фестивальний тур-продукт (Гелон-фест, "Гребінчині вечорниці", "Свіччине весілля").

Було зазначено, що для Полтавщини цей календарний рік виявився вдалим у плані туристичного потоку: після спаду 2014 року тепер маємо прогрес.

В цьому році до Полтави прибула шведська делегація з дводенним візитом та відвідала поле Полтавської битви —  делегація обіцяла Полтаві черговий транш туристів із їхньої країни в наступному році. 

Також німецька делегація в рамках партнерства регулярно відвідує полтавців.

Заступник голови полтавської ОДА Андрій Пісоцький наголосив, що потік туристів є важливим для економіки області. Та пообіцяв, що докладе зусиль задля розвитку аеропорту в Полтаві, є наміри зробити його міжнародним, щоб були рейси не тільки, коли прилітають футбольні команди або українські посадовці, а й  звичайні туристичні напрямки до різних країн.

Під час заходу грамоти вручили полтавським чиновникам у сфері туризму , проте жодного полтавського мандрівника не було представлено під час проведення заходу.

Наприклад, навесні цього року наш земляк із Пирятина Ігор Стригуновський підкорив дуже небезпечний гірський масив – Аннапурну.

свято, нагороди, туризм

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.