ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 12.03


В інтернеті з’явилась інтерактивна мапа суб’єктів обов’язкового техконтролю

Відтепер водіям можна легко довідатись інформацію про суб’єкти обов’язкового технічного контролю автомобілів та обрати найближчий за місцем розташування.

На сайті Головного сервісного центру МВС тепер можна ознайомитися з мапою суб’єктів обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, переглянути основну інформацію про них та обрати найближчий за місцем розташування. Про це інформує регіональний сервісний центр МВС у Полтавській області.

У повідомленні йдеться про те, що обов’язковому технічному контролю підлягають певні категорії транспортних засобів, що беруть участь у дорожньому русі та пройшли державну реєстрацію, зокрема:

— легкові автомобілі, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів (таксі);

— вантажні авто незалежно від форми власності;

— автобуси та спеціалізовані транспортні засоби, що перевозять небезпечні вантажі.

Обов’язковий технічний контроль транспортних засобів здійснюють ті організації, які мають на правах власності або користування обладнання, що дає змогу перевіряти технічний стан транспортних засобів на відповідність вимогам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища.

Регіональний сервісний центр МВС у Полтавській області нагадує, що від травня 2017 року за ініціативою Головного сервісного центру МВС в Україні вперше була введена фотофіксація під час проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.
Отримати додаткову інформацію та консультації можна за телефоном (044) 290-19-88 та на Facebook-сторінці Головного сервісного центру МВС, переглянути актуальні новини сервісних центрів МВC – на офіційному сайті.

 

транспорт, техконтроль

За темою:

  • У Полтаві тролейбуси знову б'ють струмом: постраждала пенсіонерка
  • Перевізники готові "по шість, але сьогодні"
  • У полтавських перевізників, які підтримали забастовку, можуть забрати маршрути
  • Топ-5 за тиждень :