ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:56 24.01


Вадим Ямщиков: «Автотранспортники провалили свою роботу»

Молодий депутат полтавської міськради Вадим Ямщиков – один із тих, хто активно працював над наслідками негоди та особисто займався розчищенням міста від снігу.

Депутат у складі ініціативної групи вночі працював над питаннями розчищення Полтави від снігу та вивозу сміття.

На своїй сторічні у соцмережі Вадим Ямщиков поділився думками щодо нічної трудової зміни:

- По сміттю ситуація невтішна. Полтавське КАТП-1628 провалило свою роботу. На зустрічі було поставлено під сумнів компетентність керівника КАТП. Висновки зробимо потім. Зараз потрібно вивозити сміття. Тому представники від «Свободи» з Матвійчуком Юліаном поїхали на КАТП на 11:00 ранку розбиратися з ситуацією - там буде й заступник міського голови Кропивка. Зрозуміло одне, що питання вивезення сміття усю наступну ніч буде під пильним контролем.
З приємного: сьогодні на трасі зустріли додаткову техніку ( більше 10 одиниць), яка зараз допомагає розчищати місто в р-ні вулиць Маршала Бірюзова та Великотирнівської. Вночі гарно попрацювали в центрі та на Браїлках (де і сьогодні продовжується робота).

Наступна зустріч активістів - сьогодні о 16:00.

Нагадаю, що за три дні в Полтаві випала місячна норма опадів у вигляді снігу, і активісти, що включилися у боротьбу зі стихійним лихом, наголошували на тому, що їм не вистачає техніки для прибирання.

Артур ЗАПЕКА

Ямщиков, депутат, стихійне лихо, замети

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.