ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:56 25.01


З Полтави почали вивозити сміття

Новостворена комісія з ліквідації наслідків негоди в місті та її робочі групи приступили до вивозу сміття, котре комунальники не прибирали через занесені дороги.

Сьогодні вночі в Полтаві розпочали таки вивозити сміття з переповнених сміттєвих баків. Про це повідомили учасники мобільних груп створеної депутатами комісії з благоустрою. Алла Федорченко, депутат облради від "Свободи", екс-боєць батальйону "Січ", написала на своїй сторінці.

Розчистили під'їзд до сміттєвих баків на перехресті вулиць Енгельса та Ватутіна.

Юліан Матвійчук, депутат міськради від "Свободи" й екс-боєць полку "Азов" продовжив далі:

Сьогодні вночі чотири свободівські групи разом з чотирма екскаваторами типу "Маніту" прочищали під'їзди до сміттєвих баків, таких точок в Полтаві - 96. За ніч розчистимо усі! Вже половина розчищена. Уранці КТП мобілізує усю техніку, нарешті в хід підуть чотири погрузчика-маніпулятора, вісім самоскидів, які приберуть сміття та вигрібуть залишки того лайна, яке множилося на сміттєвих баках. Задача - закрити питання зі сміттям за один день!

Нагадаємо, що відтепер мобільні групи від "Свободи", створені депутатами міськради, займаються розчищенням доріг та вивозом снігу, а КАТП-1628 отримувало численні нарікання від полтавців.

Лесь ГАВРИЛОВ

Федорченко, Матвійчук, комісія, депутати, комунальники, сміття, КАТП, прибирання, сніг

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.