ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:37 03.02


Бюджетний комітет Верховної Ради підтримав державне фінансування ПТУ

Бюджетний комітет Верховної Ради підтримав ідею надати субвенцію на фінансування професійно-технічних навчальних закладів у містах обласного значення й обласних центрах із державного бюджету.

Костянтин Іщейкін, народний депутат України, представник Полтавщини, повідомив, що бюджетний комітет Верховної Ради на своєму засіданні підтримав ініціативу надати фінансування професійно-технічним навчальним закладам. Він повідомив:

Якщо ці законопроекти підтримає решта депутатів у залі, держава виділить додаткову субвенцію містам обласного значення і обласним центрам на загальну суму 1 млрд. 875 млн. грн.

Раніше, нагадаємо, фінансування, зокрема, ПТУ, в тому числі і в Полтаві та області, поклали на плечі обласного бюджету. Через це звільнився керівник управління освіти ОДА, а депутати облради підготували звернення до парламенту з вимогою повернути державне фінансування, адже без нього ПТНЗ не виживуть. У Полтаві міський голова пообіцяв фінансувати зарплати та харчування пільговиків, але на ремонти з міського бюджету грошей поки не виділятимуть.

Лесь ГАВРИЛОВ

ПТУ, ПТНЗ, профтехосвіта, Іщейкін, субвенція, депутати, фінансування, освіта

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.