ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:41 29.01


У Полтаві продовжили шкільні канікули

Через загрозу поширення епідемій грипу та ГРВІ в місті продовжили канікули до 7 лютого включно. А у Кременчуці - ні.

Міська влада вирішила: школярі Полтави підуть до шкіл лише 8 лютого. Їм продовжили канікули через загрозу поширення грипу та ГРВІ. На сайті міськради йдеться:

У зв'язку з різким загостренням епідеміологічної ситуації в місті (підвищенням рівня респіраторних захворювань на грип та ГРВІ в період несприятливих умов) для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Полтава зимові канікули продовжено по 7 лютого (включно) 2016 року (наказ управління освіти від 28.01.2016 р. №20).

Разом із тим, у Кременчуці, де ситуація із грипом, якщо вірити офіційним даним, ще гірша, ніж у Полтаві, навчання поновлять 1 лютого.

За словами начальника управління охорони здоров'я Кременчуцбкого міськвиконкому Максима Середи, якого цитує "Кременчуцький телеграф", останні два дні спостерігається зменшення захворюваності серед дітей та дорослих:

Зараз близько 40-50 викликів педіатрів. Якщо тенденція зменшення захворюваності серед школярів збережеться, будемо радити управлінню освіти відновлювати навчальний процес.

Нагадаємо, чиновники не вважають ситуацію з грипом на Полтавщині критичною, однак кількість хворих невпинно зростає, а від ускладнень після грипу в області помирають люди.

Лесь ГАВРИЛОВ

грип, канікули, епідемія, школа

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.