11:30 16.08

Полтавці завоювали 9 медалей паралімпійського чемпіонату Європи з плавання

У Дубліні (Ірландія) триває паралімпійський чемпіонат Європи з плавання, на якому полтавці, що виступають у складі збірної України, щодня виборюють медалі.

За перші три дні змагань в активі наших земляків уже 9 медалей: 5 золотих, 3 срібні та одна бронзова. Євген Богодайко завоював три медалі — дві золоті та срібну, остання із них (учорашня) — золота медаль на 100-метрівці брасом (паралімпійська нозологія - SB6) з результатом 1 хвилина 20,31 секунди.

Оксана Хруль завоювала дві золоті медалі, остання з них (учорашня) — на 100-метрівці брасом (нозологія - SB7) з результатом 1 хвилина 38,93 секунди.

У Ярослава Денисенка — одна золота і одна срібна медаль, яку він учора виборов на 50-метрівці вільним стилем (нозологія - S12).

Також третього дня паралімпійського чемпіонату Європи у Дубліні призерами стали наші земляки: срібним — Денис Остапченко (нозологія - S3) на 50-метрівці вільним стилем; бронзовим — Юрій Божинський (нозологія - SB7) на 100-метрівці брасом.

Чемпіонат Європи у Дубліні триватиме по 19 серпня включно.