ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 06.05


Тіло полтавського бійця не можуть вивезти із Маріуполя

Тіло полтавського бійця Віталія Грицаєнка не можуть вивезти із Маріуполя. Майже два місяці не можуть поховати його тіло. Його не вдається вивезти із заводу "Азовсталь".

Про це розповіла дружина Вікторія Грицаєнко. Віталій був бійцем полку "Азов", воював на Донеччині та загинув 19 березня від осколка міни.

.Про це повідомляє Суспільне Полтава.

Довідку про смерть чоловіка 29-річна Вікторія Грицаєнко отримала третього квітня. Він загинув у Маріуполі під час бою. Про це жінці телефоном розповів командир полку.

"Смерть констатована 19.03.2022-го року. Причиною смерті стала мінно-вибухова травма. Я зрозуміла, що я його не відчуваю, що це, на жаль, правда. Осколок влучив йому прямо в лице. Хлопці сказали, що він не мучився, що в нього була дуже швидка смерть. Вони забрали його з поля бою".

Дружина бійця Віталія Грицаєнка переглядає його фотоФото надані Вікторією Грицаєнко

Родина Віталій та Вікторія Грицаєнко з їхнім сином

Тіло чоловіка Вікторія досі не може забрати із Маріуполя.

"Він зараз перебуває на заводі, на "Азовсталі". Я так розумію, у рефрежираторі. Ніхто не може допомогти їх вивезти звідти. Ні поранених, ні живих, ні мертвих"

Віталій та Вікторія були разом 10 років. Познайомилися у Харкові, а останні кілька років проживали у Маріуполі. Мають трирічного сина. Для нього жінка зробила фотоальбом.

"Ось остання фотографія мого чоловіка, де я просила його усміхнутися. Це в Донецькій області, в Маріуполі. Він був від початку створення "Азову" у добровольчому батальйоні, із солдата він зміг піднятися до заступника командира"

Тіло полтавського бійця Віталія Грицаєнка не можуть вивезти із Маріуполя: історія дружини загиблого

Дружина Віталія Грицаєнка переглядає фотоальбом з його світлинами

На війні у Віталія був позивний "Гоголь", бо чоловік родом із Полтави.

"Ось так він "Гоголем" для усіх і залишився. За тиждень, напевне, чи менше, їх всіх почали викликати з відпусток, з відряджень всіх можливих, хто там на лікарняних, то всіх викликали у казарму. І вони готувалися до війни. Я сказала: "Я буду поруч, чим зможу, буду допомагати".

Тіло полтавського бійця Віталія Грицаєнка не можуть вивезти із Маріуполя: історія дружини загиблогоФото: Суспільне Полтава

Віталій Грицаєнко та його син

Після повномасштабного вторгнення Вікторія лишалася у Маріуполі майже місяць. Віталій загинув через три дні після того, як вона змогла виїхати у Полтаву.

"Він мені пояснював: "Я вирватися звідти не зможу. Я в полон не здамся. Зброю я ніколи не покину. Ми будемо стояти до останнього". Чоловік зміг мені дістати бензин, завдяки йому, я ж кажу, ми змогли всією сім'єю виїхати. Дорога була дуже складна, дуже багато трупів бачили, люди в своїх же подвір'ях копали ями, закопували. Син задає питання: "Мамо, ти ж обіцяла, що тато повернеться. Коли він приїде? Я сумую". Я йому пояснила, що тато на небі. Він тепер служить на небі і світить нам зірочками. Він завжди казав: "Я тебе кохаю, кохаю і буду кохати".

2 квітня Віталію Грицаєнку присвоїли звання Героя України посмертно.

воїн, Маріуполь

За темою:

  • У Полтаві попрощалися ще з п’ятьма військовими, які загинули захищаючи Україну
  • Полтавці попрощалися з військовими, які загинули під час бою за Малинівку
  • Стало відомо, хто загинув внаслідок ракетного обстрілу Кременчука
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.